Kurs na prawo jazdy

Chcesz zdobyć prawo jazdy? Zapraszamy do zapisania się na prowadzony przez naszą szkołę L WAWA kurs na prawo jazdy – Warszawa to miasto, gdzie jesteśmy całkowicie do twojej dyspozycji i pomożemy ci w zdaniu egzaminu bez problemu!

Wychodzimy naprzeciwko potrzebom i oczekiwaniom tych, którzy chcą zdać egzamin na prawo jazdy bezstresowo i skutecznie. Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców L WAWA działa już od lat i skorzystało z niego już wielu kursantów – większość z nich zdaje razem z nami za pierwszym razem. To wszystko zasługa naszych specjalnych technik nauki, ponieważ nie koncentrujemy się na tym, aby uczyć schematów do zdania egzaminu, ale do jazdy podchodzimy kompleksowo. Dzięki temu nasi kursanci wiedzą, jak zachować się na drodze w każdej sytuacji, także tej nieschematycznej, która nie była omawiana podczas szkolenia.

W trosce o naszych klientów oferujemy kilka rodzajów kursów na prawo jazdy:

  • kurs podstawowy, który obejmuje 30 godzin praktyki
  • kurs rozszerzony, który składa się z 40 godzin praktyki
  • specjalny kurs expresss – dajemy gwarancję jego ukończenia w 30 dni od momentu skończenia zajęć teoretycznych

Mamy dla was także atrakcyjne promocje – sprawdź nasz kurs dla dwojga, dzięki któremu razem można zapłacić jeszcze mniej. Prowadzimy też jazdy doszkalające.

Wszytki organizowane przez nas kursy obejmują 30 godzin lekcyjnych teorii – zajęcia organizujemy w weekendy, dostęp do platformy e-learningowej pozwalającej na naukę teorii w domu, materiały potrzebne do nauki, zajęcia pierwszej pomocy przedlekarskiej oraz egzamin wewnętrzny

Na stronie internetowej możesz już teraz zapoznać się z cennikami w naszej szkole oraz z aktualnym terminarzem kursów na najbliższe miesiące. Dołącz do nas, a zdanie prawa jazdy będzie jeszcze łatwiejsze – dokładamy wszelkich starań, aby nasi kursanci nie mieli z tym trudności, czego najlepszym potwierdzeniem jest wysoka zdawalność w naszym OSK w Warszawie. Razem z nami swoje prawo jazdy zdobyło już tysiące osób – ty też możesz do nich dołączyć!