close

Kurs prawa jazdy AM Warszawa

Kategoria AM dotyczy nauki jazdy:

 • motorowerem (pojazd dwu- lub trójkołowy zaopatrzony w silnik spalinowy o pojemności skokowej nieprzekraczającej 50 cm3 lub w silnik elektryczny o mocy nie większej niż 4 kW, którego konstrukcja ogranicza prędkość jazdy do 45 km/h;)
 • zespołem pojazdów złożonym z pojazdu o którym mowa w pierwszym punkcie i przyczepy o masie nieprzekraczającej masy własnej motoroweru i 100 kg.
 • czterokołowcem lekkim, którego masa własna nie przekracza 350 kg i konstrukcja ogranicza prędkość jazdy do 45 km/h;

Wiek:

 • 14 lat (przed ukończeniem 18 roku życia, konieczna pisemna zgoda rodziców lub opiekuna)

JEŚLI NIE WIESZ JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO KURSÓW SPRAWDŹ NASZĄ STRONĘ FORMALNOŚCI. SPRAWDŹ TERMINARZ BY POZNAĆ DATĘ NAJBLIŻSZYCH KURSÓW.

JAZDY DOSZKALAJĄCE

od 150 /PLN
 • 1h – 150 zł (plac/miasto)

KURS PODSTAWOWY

2000 /PLN
 • 10 godzin praktyki
 • zajęcia teoretyczne –
  E-LEARNING (nauka samodzielna) lub zajęcia ON-LINE prowadzone przez INSTRUKTORÓW (dołączenie do grupy z zajęciami z kat. B)
POLECAMY!

Rozpoczęcie przygody z motoryzacją już w wieku 14 lat? Prawo jazdy kategorii AM Warszawa to umożliwia, a z L WAWA nauka jest czystą przyjemnością. Jest to idealny start dla młodych entuzjastów dwóch kółek, którzy pragną cieszyć się niezależnością i mobilnością na motorowerach czy lekkich skuterach. Kurs prawa jazdy AM Warszawa oferuje solidne fundamenty teoretyczne i praktyczne, przygotowując kursantów do bezpiecznego i pewnego poruszania się po drogach. To doskonała propozycja zarówno dla młodych ludzi, którzy potrzebują samodzielności, jak i ich rodziców, dbających o odpowiednie i bezpieczne szkolenie początkujących kierowców.

Prawo jazdy kat. AM Warszawa – L WAWA 

W szkole nauki jazdy L WAWA kurs na prawo jazdy AM Warszawa sprawia, że, młodzi pasjonaci motoryzacji mają możliwość zdobycia prawa jazdy kategorii AM już od 14 roku życia. Kategoria ta umożliwia prowadzenie: 

 • motorowerów – zarówno dwu-, jak i trójkołowych, wyposażonych w silnik spalinowy o pojemności do 50 cm3 lub silnik elektryczny o mocy nieprzekraczającej 4 kW. 

 • czterokołowców lekkich – które także mają ograniczoną konstrukcyjnie prędkość do 45 km/h i masę własną do 350 kg. 

 • zespołu pojazdów – złożonym z opisanego wyżej motoroweru i przyczepy o masie do 100 kg i nieprzekraczającej masy własnej motoroweru. 

Prawo jazdy kat. AM Warszawa to idealna propozycja dla młodzieży, która pod okiem doświadczonych instruktorów L WAWA może bezpiecznie rozpocząć swoją przygodę z motoryzacją. Rodzice i opiekunowie docenią fakt, że dbamy o praktyczne aspekty nauki jazdy i dbamy o to, by każdy absolwent naszej szkoły był odpowiedzialnym uczestnikiem ruchu drogowego.

Kurs na prawo jazdy AM Warszawa i wiele więcej od L WAWA

L WAWA to szkoła prawa jazdy Warszawa, która oferuje wsparcie doświadczonej i wykwalifikowanej kadry, świetne jakościowo pojazdy do nauki, wsparcie w przygotowaniu do egzaminu. Oferta obejmuje nie tylko kurs na prawo jazdy kategorii AM Warszawa, lecz także:

Jeśli naprawdę chcesz nauczyć się jeździć, a nie tylko dowiedzieć się jak zdać egzamin, zgłoś się do nas!