close

Kurs prawa jazdy A Warszawa

Informacje

Kategoria A dotyczy nauki jazdy:

 • motocyklem (motocykl – pojazd samochodowy zaopatrzony w silnik spalinowy o pojemności skokowej przekraczającej 50 cm3, dwukołowy lub z bocznym wózkiem – wielośladowy; określenie to obejmuje również pojazd trójkołowy o symetrycznym rozmieszczeniu kół;)
 • zespołem pojazdów złożonym z pojazdu o którym mowa w pierwszym punkcie i przyczepy o masie nieprzekraczającej masy własnej motocykla i 100 kg.
 • pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM.
  WIEK

Wiek:

 • 24 lata
 • 20 lat (posiadanie 2 lata kategorii A2)

JEŚLI NIE WIESZ JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO KURSÓW SPRAWDŹ NASZĄ STRONĘ FORMALNOŚCI. SPRAWDŹ TERMINARZ BY POZNAĆ DATĘ NAJBLIŻSZYCH KURSÓW.

KURS PODSTAWOWY

2890 /PLN
 • 20h zajęć praktycznych
 • zajęcia teoretyczne e-learning
  (zalecane osobom posiadające kat. B)
POLECAMY

JAZDY DOSZKALAJĄCE

150 /PLN
 • 1h – 150zł (plac/miasto)

KURS EKSPRESOWY

3590 /PLN
 • 20h zajęć praktycznych

A PO A1

2890 /PLN
 • 20h zajęć praktycznych

Chcesz poczuć wolność na dwóch kołach? Cenisz sobie komfort jazdy bez korków? Odwiedź nas i zdobądź swoje prawo jazdy kat A Warszawa. Oferujemy profesjonalne podejście, spersonalizowane programy nauczania i pełne wsparcie na każdym etapie nauki, gdy wybierzesz kurs prawa jazdy kat A Warszawa.

Prawo jazdy motocykl Warszawa – rusz z nami w trasę!

Postaw na kurs na prawo jazdy kategorii A Warszawa. U nas nauczysz się sprawnie i bezpiecznie jeździć na motocyklu. Oferujemy kurs prawo jazdy A Warszawa dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych motocyklistów.

Kurs prawo jazdy A Warszawa – kompleksowo i skutecznie

W ramach naszej oferty nauka jazdy kat A Warszawa staje się przyjemna. Otrzymasz kompleksowe szkolenie od teorii po jazdę w mieście. Nasza szkoła jazdy kat A Warszawa obejmuje również treningi na placu w celu zwiększenia świadomości funkcjonowania z motocyklem.

Prawo jazdy na motocykl Warszawa – dlaczego LWAWA?

Nasza szkoła prawa jazdy Warszawa posiada doświadczonych instruktorów, którzy dostosują tempo nauki do Twoich możliwości. Wybierając nasz  kurs kat A Warszawa, wybierasz wsparcie na każdym etapie nauki

Bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Nasi kursanci, rozpoczynając kurs na prawo jazdy kat A Warszawa, mają zagwarantowane zawsze sprawne i bezpieczne motocykle. Interesuje Cię prawo jazdy kategoria a Warszawa? Z nami osiągniesz sukces! Przygotujemy Cię do egzaminu tak, abyś zdał za pierwszym razem!

Prawo jazdy kat A Warszawa – więcej niż tylko kurs

Nasz kurs na prawo jazdy kat A Warszawa to miejsce, gdzie spotkasz innych pasjonatów dwóch kółek, a także uzyskasz dostęp do nowych modeli motocykli, co zapewni Ci praktyczne i aktualne przeszkolenie. Uczymy nie tylko teorii, ale również nastawienia do jazdy, 

Rozpocznij swoją przygodę na dwóch kołach!

Nie zwlekaj i zacznij swój kurs na prawo jazdy kat A Warszawa już dziś. Zachęcamy do zapoznania się również z naszą ofertą kursów na: prawo jazdy AM Warszawa, prawo jazdy A1 Warszawa, prawo jazdy kat A2 Warszawa, prawo jazdy kat B Warszawa czy prawo jazdy automat Warszawa. Czekamy na Ciebie w naszej szkole!