Nasz zespół

Kordian Wójcik

Instruktor - Wykładowca

Instruktor nauki jazdy od października 2006 roku. Właściciel OSK L WAWA. W pracy, jako instruktor bardzo drobiazgowy, wymagający i skrupulatny. Pierwszy do przeprowadzania egzaminów wewnętrznych :)

Basia Majerska

Instruktor

Sympatyczna i rozrywkowa Pani instruktor lecz nic bardziej mylnego, że w pracy odpuszcza kursantom, jest bardzo wymagającą Panią instruktor :) Poza pracą bardziej pociągają ją większe pojazdy, z którymi ma na co dzień styczność. Uśmiechnięta i zabawna.

Andrzej Kalbarczyk

Instruktor

Spokojny i baaardzo doświadczony instruktor. Szkolić kursantów zaczynał na "maluchu". Zna wszystkie tajniki egzaminu na prawo jazdy. Z ręką na sercu można go nazwać "nauczycielem nauki jazdy", a nie instruktorem. Dla niektórych kursantów "Wujek Andrzej" :)

Hubert Okrasa

Instruktor - Wykładowca

Motocyklowy pasjonat. Swoje doświadczenie wykorzystuje w szkoleniu przyszłych motocyklistów. Sam mawia o sobie "radzę sobie nawet z najbardziej opornymi kursantami". Aktywny cyklista od wielu lat. Instruktor z 10 letnim stażem w szkoleniu kandydatów na kierowców.

Radek Stępniak

Wykładowca

Instruktor - Wykładowca od kilkunastu lat. Posiadacz wszystkich możliwych uprawnień do kierowania pojazdami. Zabawny, bardzo kontaktowy - dusza towarzystwa.

Łukasz Chorążak

Instruktor - Wykładowca

Instruktor nauki jazdy kat. A, A1,A2,AM,B,B1 z 15 letnim doświadczeniem. Czynny motocyklista, który z wielką pasją przekazuje swoją wiedzę. Wymagający, stanowczy, jednocześnie bardzo wyrozumiały. Poza szkoleniem kandydatów na kierowców organizuje wyjazdy motocyklowe. Zawsze chętny do pomocy.

Co nas wyróżnia?

To, że nie uczymy naszych kursantów schematycznego jeżdżenia, tak jak większość szkół nauki jazdy.
Nie chcemy by przyszli kierowcy poruszali się po naszych drogach na pamięć i na zasadzie zapamiętanych schematów na placu manewrowym, podczas parkowania i w różnych sytuacjach drogowych.
Nie uczymy z myślą “Zdać egzamin i po robocie”. Chcemy, by osoby uczestniczące w naszych kursach – teoretycznych jak i praktycznych, dowiedziały się jak najwięcej na temat działania samochodu i zachowania się w różnych sytuacjach na drodze.
Dużą wagę przy szkoleniu na kursie poświęcamy technice kierowania, nie tylko ze względu, że jest to element oceniany na egzaminie państwowym. Po prostu dbamy o swoje auta i chcemy, żeby ludzie uczestniczący w kursach nabierali świadomości obsługi auta w taki sposób, by służył im jak najdłużej.

Kolejnym elementem naszego szkolenia, na który zwracamy szczególną uwagę to egzamin wewnętrzny. Przeprowadzony w warunkach zbliżonych do egzaminu państwowego. To właśnie jest pierwszy moment w którym osoba szkolona zupełnie samodzielnie (zanim to uczyni w ośrodku egzaminowania) pokazuje swoje umiejętności i wiedzę z zakresu techniki kierowania i panowania nad autem oraz wykazuje się znajomością przepisów ruchu drogowego oraz zasad ruchu drogowego.

Zachęcamy gorąco do uczestnictwa w naszym szkoleniu.

Pozdrawiamy
Zespół L WAWA