Kordian Wójcik

Instruktorem nauki jazdy kat. B jestem od października 2006 roku. Od ostatnich kilku lat zajmuję się tak zwanym „doszkalaniem”, czyli przygotowywaniem kandydatów na kierowców do egzaminów na prawo jazdy kat. B. Dodatkowo staram się pomagać i pracuję (myślę, że z dużymi sukcesami) z osobami które utraciły prawo jazdy oraz osobami które prawo jazdy posiadają, lecz ze względu na brak praktyki nie czują się na siłach by bezpiecznie i spokojnie uczestniczyć w ruchu drogowym.

1000

Ponad 1000 kursantów

13

tysięcy godzin za kółkiem

200

tysięcy przejechanych kilometrów

poznaj opinię innych

  • Witam , z Kordianem jeździłem dzień przed swoim egzaminem z obawą że nie zdam swojego egzaminu ! Tak na prawdę po tych jazdach czułem się sto razy pewniejszy siebie, wiedziałem jak mam reagować na sytuacje trudne w ruchu , swoje prawo jazdy zdały od razu dzień po jazdach z Kordianem ! Jeszcze raz wielkie dzięki ! ;))
    Sebastian Nowicki
  • Typ instruktora ważniaka („ja to…“, „ja tamto…“) i kaznodziei – powtarzanie tego samego w kółko opanowane do perfekcji. Oporny na argumenty drugiej strony, nierzadko złośliwy. Innymi zaletami niewątpliwie są umiejętność wytłumaczenia sposobu działania samochodu, techniki jazdy i bezpieczengo poruszania się po drodze. Wszystkim chcącym opanować sztukę jazdy samochodem – gorąco polecam!
    Ola
  • Zrównoważony i cierpliwy, czemu się bardzo dziwię :) chcący nauczyć ludzi kulturalnej, płynnej i zawodowej jazdy. Pozytywnie wymagający właściwego zachowania na drodze. SZCZERZE POLECAM I POZDRAWIAM.
    Adam

zachęcam do kontaktu

Kontakt

Telfon

600 424 427

Mail

kordian.wojcik@autodoszkalanie.com

Facebook

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości