Prawo Jazdy Warszawa

Prawie dziesięcioletnia praktyka w branży szkolenia kandydatów na kierowców i współpraca z kilkoma Ośrodkami Szkolenia Kierowców, skłoniła nas do założenia L WAWA. Obserwując sposób szkolenia, prowadząc wiele rozmów z osobami szkolonymi zauważyliśmy, że główne założenia większości Szkół Jazdy są nietrafione. Jesteśmy odpowiedzią na słabe, ogólnikowe i schematyczne szkolenia kandydatów na kierowców, a jednocześnie przyszłych kierowców poruszających się po naszych drogach.
Kilkuletnie, niekiedy bardzo zajadłe dyskusje w gronie instruktorskim, doprowadziły Nas do wspólnych spostrzeżeń, te zaś przyczyniły się do otwarcia Ośrodka Szkolenia Kierowców. Nauka jazdy jest naszą pasją, dlatego nie brakuje nam cierpliwości, by do każdego podchodzić indywidualnie.

Co nas wyróżnia?

To, że nie uczymy naszych kursantów schematycznego jeżdżenia, tak jak większość szkół nauki jazdy.
Nie chcemy by przyszli kierowcy poruszali się po naszych drogach na pamięć i na zasadzie zapamiętanych schematów na placu manewrowym, podczas parkowania i w różnych sytuacjach drogowych.
Nie uczymy z myślą “Zdać egzamin i po robocie”. Chcemy, by osoby uczestniczące w naszym kursie – teoretycznym jak i praktycznym, dowiedzieli się jak najwięcej na temat działania samochodu i zachowania się w różnych sytuacjach na drodze.

Nasz zespół

Kordian Wójcik

Instruktor

Instruktor nauki jazdy od października 2006 roku. Przez wiele lat zajmował się szkoleniem osób "robiących ten ostatni krok" w drodze po prawo jazdy, czyli szkolił osoby znajdujące się bezpośrednio przed egzaminem państwowym. Współpracował także z ok. 200 osobami posiadającymi prawo jazdy.

Założyciel autodoszkalanie.com, które w swoim dorobku (od 2008 roku) doszkoliło ok. 1000 kursantów.

Od lipca 2015 roku właściciel OSK L WAWA. W pracy wymagający i konsekwentny. Poza pracą aktywny fizycznie i wesoły.

Andrzej Kalbarczyk

Instruktor

Spokojny i baaardzo doświadczony instruktor. Szkolić kursantów zaczynał na "maluchu". Zna wszystkie tajniki egzaminu na prawo jazdy. Z ręką na sercu można go nazwać "nauczycielem nauki jazdy", a nie instruktorem.

Marcin Szczerba

Instruktor

Posiada prawo jazdy kat B,D. Instruktor nauki jazdy od marca 2003 roku. W doświadczeniu posiada setki wyszkolonych i zadowolonych kursantów. Współpracował wcześniej z kilkoma szkołami nauki jazdy w Warszawie.

W pracy cierpliwy i skuteczny. Poza pracą miłośnik sportu.