Co nas wyróżnia?

To, że nie uczymy naszych kursantów schematycznego jeżdżenia, tak jak większość szkół nauki jazdy.
Nie chcemy by przyszli kierowcy poruszali się po naszych drogach na pamięć i na zasadzie zapamiętanych schematów na placu manewrowym, podczas parkowania i w różnych sytuacjach drogowych.
Nie uczymy z myślą “Zdać egzamin i po robocie”. Chcemy, by osoby uczestniczące w naszych kursach – teoretycznych jak i praktycznych, dowiedziały się jak najwięcej na temat działania samochodu i zachowania się w różnych sytuacjach na drodze.
Dużą wagę przy szkoleniu na kursie poświęcamy technice kierowania, nie tylko ze względu, że jest to element oceniany na egzaminie państwowym. Po prostu dbamy o swoje auta i chcemy, żeby ludzie uczestniczący w kursach nabierali świadomości obsługi auta w taki sposób, by służył im jak najdłużej.

Kolejnym elementem naszego szkolenia, na który zwracamy szczególną uwagę to egzamin wewnętrzny. Przeprowadzony w warunkach zbliżonych do egzaminu państwowego. To właśnie jest pierwszy moment w którym osoba szkolona zupełnie samodzielnie (zanim to uczyni w ośrodku egzaminowania) pokazuje swoje umiejętności i wiedzę z zakresu techniki kierowania i panowania nad autem oraz wykazuje się znajomością przepisów ruchu drogowego oraz zasad ruchu drogowego.

Zachęcamy gorąco do uczestnictwa w naszym szkoleniu.

Pozdrawiamy
Zespół L WAWA

Nasz zespół

Kordian Wójcik

Instruktor

Instruktor nauki jazdy od października 2006 roku. Przez wiele lat zajmował się szkoleniem osób "robiących ten ostatni krok" w drodze po prawo jazdy, czyli szkolił osoby znajdujące się bezpośrednio przed egzaminem państwowym. Współpracował także z ok. 200 osobami posiadającymi prawo jazdy.

Założyciel autodoszkalanie.com, które w swoim dorobku (od 2008 roku) doszkoliło ok. 1000 kursantów.

Od lipca 2015 roku właściciel OSK L WAWA. W pracy wymagający i konsekwentny. Poza pracą aktywny fizycznie i wesoły.

Andrzej Kalbarczyk

Instruktor

Spokojny i baaardzo doświadczony instruktor. Szkolić kursantów zaczynał na "maluchu". Zna wszystkie tajniki egzaminu na prawo jazdy. Z ręką na sercu można go nazwać "nauczycielem nauki jazdy", a nie instruktorem.

Marcin Szczerba

Instruktor

Posiada prawo jazdy kat B,D. Instruktor nauki jazdy od marca 2003 roku. W doświadczeniu posiada setki wyszkolonych i zadowolonych kursantów. Współpracował wcześniej z kilkoma szkołami nauki jazdy w Warszawie.

W pracy cierpliwy i skuteczny. Poza pracą miłośnik sportu.